
Компанія Fenix продовжує розширювати свою колекцію ліхтарів. Модель Fenix WF05E належить до абсолютно нової серії пристроїв, які спеціально створені для умов, в яких висока ймовірність вибухів або пожеж при найменшій іскрі. Це вибухозахищений ліхтар для газодобувних вишок, нафтопереробних заводів, текстильних та хімічних фабрик. Його корпус повністю пыленепроникний і влагоізольований. Управління даною моделлю відбувається без допомоги кнопок, а замість сталевої притискної кліпси на корпусі розміщена пластикова. Причому, це особливий вид пластику – з антистатичним ефектом. Сам же корпус зроблений з алюмінію, додатково захищеного за допомогою жорсткого анодування. Ліхтар за формою і габаритами нагадує звичайну друкарську ручку. А важить він всього 38 г.
Модель Fenix WF05E працює за рахунок світлодіода Cree XP-G2 з яскравістю до 85 люмен. Він підтримує 3 різних рівня яскравості:
Система управління в цій моделі дуже проста і повністю виключає наявність кнопок. Щоб увімкнути або вимкнути ліхтарик, користувачеві досить трохи повернути його головну частину. Таким же чином відбувається і перемикання всіх запрограмованих режимів.
Fenix WF05E працює з добре відомими микропальчиковыми лужними батарейками. Виробники радять вибирати елементи живлення Panasonic, Energizer або Duracell. Це повинні бути 2 абсолютно однакові батарейки на 1,5V. Також підійдуть і акумулятори акумулятори аналогічного формату з таким же робочим напругою. Комбінувати в одному комплекті елементи живлення різних типів неприйнятно, оскільки це може привести до поломки ліхтаря.
Також виробники підкреслюють, що Fenix WF05E пройшов всі необхідні випробування і сертифікації згідно з міжнародними стандартами, щоб вважатися саме вибухозахищених ліхтарем, який абсолютно безпечно використовувати на промислових підприємствах.
Без батарейок ця модель важить 38 г. Довжина корпусу ліхтаря становить 154 мм, діаметр його голови – 19 мм, а хвостовій частині корпуса – 14,9 мм
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fenix |
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Матеріал корпусу | Метал, Анодований алюміній |
| Світловий потік | 85 лм |
| Дальність світлового променя | 54 м |
| Режими роботи ліхтаря | Максимальний, Середній, Мінімальний, Інтенсивний, Зберігаючий |
| Тип живлення | Акумулятор, Батарейки |
| Час роботи | 80 годин |
| Особливості ліхтаря | Пилостійкий, Водонепроникний, Вологостійкий, Протиударний, Вибухозахищений, Змінний акумулятор, Захист від перегріву |
| Колір | Чорний |
| Вага | 38 г |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип діода | Cree XP-G2 S3 |
| Тип ліхтаря | Ручний |
| Кількість світлодіодів | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Довжина | 154 мм |
| Кріплення | Кліпса |
| Колірна температура | 6000K |
| Ступінь захисту, IP | IP68 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 14.9 мм |
| Дальність м. | 54 м |
| Елементи живлення | AAA |
| Діаметр головної частини | 19 м |
| Тип | кишеньковий, вибухозахищений |
| Світлодіод | Cree XP-G2 |
| Колір світлодіода | білий / жовтий |
| Водонепроникність | IPX-8 |
| Режими роботи | 3 |