
Тент від Tramp - надійний захист від сонця або дощу, перебуваючи на природі. Комплектується розтяжками з регулятором довжини і сталевими кілочками для фіксації, кути тенту посилені додатково щільною тканиною, по периметру розташовані люверси з стропою, центральний шов герметично проклеєний. Тент має рівень водонепронцаемости 4000 мм в ст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2300 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір | 600 x 600 см |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Колір | синій, блакитний |