6 969 ₴

Опис намету Tramp Lair 3 v2 UTRT-039:
Оновлена версія універсального туристичного тримісного намету Tramp LAIR 3 (V2). Тридугова модель конструкції "напівсфера" з просторим тамбуром та двома входами. Хороше рішення для походів із тривалими стоянками на одному місці, модель популярна серед дитячих туристичних клубів завдяки своїй зносостійкості та місткості.
Призначення: аматорський піший та гірський туризм, сімейний відпочинок на природі.
Час використання: весна-літо-осінь
Oсобливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5000 г |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | універсальні, кемпінгові |
| Розмір | 220 х 370 х 130 см |
| Сезон | літо, весна-осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 24 x 57 x 20 см |