18 340 ₴

Намет Tramp Brest 9 (V2)
Трикімнатний намет Tramp Brest 9 (V2) розрахований на комфортне розміщення компанії з 9 чоловік, які,завдяки розташуванню в трьох окремих відсіках, входи в які з загального великого і високого тамбура, не будуть заважати один одному. Входи в окремі приміщення дубльованіпротимоскітними сітками, щобніякікомахи не тривожили вашого сну. Саміприміщення мають великі вентиляційні вікна, завдяки цьому в наметі завжди будесвіжеповітря. Саме для цього ж підібрано іматеріал внутрішнього намету 100% дихаючий нейлон. Для більш комфортного розташування та зручності прибирання всередині намету - підлога в тамбурі, за необхідності, знімається.
Особливості:
Характеристики:
Місткість: 9 чоловік
Тент: 100% поліестер Dry Tech 75D /190T WR PU 5000 мм в. ст.
Внутрішній намет: 100% дихаючий поліестер
Дно: армований терпаулінг 10000 мм в.ст.
Каркас: Durapol, 9,5/11 мм
Стійки козирка: сталь, 16 мм, 2 шт.
Кількість входів: 1/3
Кількість тамбурів: 1
Вага: 17 кг
Розмір: 505 х 440 см
Розмір спального місця: 220 х 180 см + 210 х 180 +220 х 180 см
Висота: 160 см
Розмір тамбура: 215 х 215 см
Висота тамбура: 210 см
Розмір в упаковці: 21 x 65 x 35 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 17000 г |
| Висота | 210 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Особливості | Москітна сітка. Петля для ліхтаря. Внутрішні кишені. Герметизація швів. Захист від ультрафіолету. Вогнетривке просочення. Полог (спідниця). Посилені куті. Внутрішній намет. Велике спальні відділення. Знімна підлога з терпаулінга. |
| Розмір | 220 x 585 см |
| Сезон | літо, весна-осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Колір | синій, блакитний |