
Тент від Tramp - надійний захист від сонця або дощу, перебуваючи на природі. Комплектується розтяжками з регулятором довжини і сталевими кілочками для фіксації, кути тенту посилені додатково щільною тканиною, по периметру розташовані люверси з стропою, центральний шов герметично проклеєний. Тент має рівень водонепронцаемости 4000 мм в ст.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Експедиційні |
| Стан | Новий |
| Тип виробу | Тент |
| Форма | Прямокутна |
| Водостійкість | |
| Водостійкість тенту | 4000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 300 см |
| Ширина | 300 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал тенту | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1700 г |
| Гарантія | 1 рік |
| Розмір | 300 x 300 см |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |