
Високі, просторі, з тамбуром і кількома відділеннями, обладнані москітними сітками і великими тамбурами – це найкраще, що можна запропонувати любителям кемпінгу. Тканину намету має просочення, що затримує поширення вогню, і стійка до ультрафіолетового випромінювання. Палатка підходить для відпочинку на відкритому повітрі в літній час, рятують від легкої негоди, Сонця і комах.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Кемпінгові |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 370 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13400 г |
| Висота | 225 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Особливості | Тканина намету стійка до ультрафіолетового випромінювання |
| Розмір | 370 x 430 см |
| Тип | Шатер |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |