Двошаровий намет з одним входом Tramp Bike 2 v2 - вибір багатьох професійних туристів і путешествеников.
Експедиційна модель конструкції тунельного типу орієнтована на складні тривалі походи експедиції, в тому числі в складних погодних умовах.
Поєднує в собі продуману функціональність (збільшений тамбур, сніжна спідниця) і невелика вага.
Призначення: пішохідний, гірський і вело туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: 4 сезону
Особливості :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2400 г |
| Висота | 100 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | універсальні, трекінгові, для велотуризму, для альпінізму |
| Розмір | 350 х 120 см |
| Сезон | літо, зима, весна, осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 18 x 47 x 16 див. |
| Колір | чорний, сріблястий |