7 770 ₴

Оновлена версія універсальної туристичної чотиримісній намету Tramp LAIR 4 (V2). Трехдуговая модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром і двома входами. Хороше рішення для походів з тривалими стоянками на одному місці, модель популярна серед дитячих туристичних клубів завдяки своїй зносостійкості і місткості.
Призначення: любительський піший та гірський туризм, сімейний відпочинок на природі.
Час використання: весна-літо-осінь
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Зелений |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5500 г |
| Висота | 140 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | універсальні, кемпінгові |
| Розмір | 220 х 410 х 140 см |
| Сезон | літо, весна-осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 20 x 51 x 20 см |