Тримісний експедиційний намет Tramp Mountain 3 v2. Трехдуговая модель конструкції "півсфера" з просторим тамбуром, двома входами і сніжної спідницею по периметру зовнішнього тенту. Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості :
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4700 г |
| Висота | 130 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | трекінгові, для велотуризму, для альпінізму |
| Розмір | 380 х 220 x 130 см |
| Сезон | літо, зима, весна, осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Колір | чорний, сріблястий |