Двомісна експедиційний намет Tramp Peak 2 з двома входами , двома тамбурами увеличеного об'єму і площі. Додаткова консольна дуга збільшує площу і внутрішній об'єм тамбура, підвищує вітростійкість і ветрообтекаемость намети. Забезпечена снігової спідницею. Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3700 г |
| Висота | 120 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | трекінгові, для велотуризму, для альпінізму |
| Розмір | 290 x 220 x 120 см |
| Сезон | літо, зима, весна, осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Колір | чорний, сріблястий |