11 914 ₴
Три зовнішні дуги забезпечують виняткову стійкість намету до сильного вітру, снігу і дощу.
Перевага використання в конструкції намету зовнішніх дуг:
Зручність установки під час дощу (спочатку ставиться тент, а потім під прикриттям внутрішній намет пристібається, яка залишається сухою).
Можливість значно швидше складати і ставити суху намет — досить дістати (або ввести) дуги в кишені на тенті.
Конструкція намету більш вітростійка, ніж класичний намет з дугами "всередині", за рахунок більш сильного натягування тенту і жорсткої фіксації дуг.
Зовнішні дуги сильніше натягують зовнішній тент, за рахунок чого конденсат швидше скочується по його внутрішній поверхні, не затікає в спальний відсік.
Завдяки вешнему розташуванню дуг простір між шарами намети стає більше за рахунок чого поліпшується вентиляція і знижується кількість конденсату.
Забезпечена снігової спідницею.
Чудові характеристики матеріалів, надійна конструкція, перевірена в різноманітних умовах, міцні алюмінієві дуги — ось те, що потрібно справжньому мандрівнику!
Призначення: піший та гірський туризм, альпінізм і зимові походи
Час використання: весна-літо-осінь-зима
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5100 г |
| Висота | 140 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Призначення | трекінгові, для велотуризму, для альпінізму |
| Розмір | 400х220х140 см |
| Сезон | літо, зима, весна, осінь |
| Тип | Намет |
| Тип товару | Намети, тенти, шатри |
| Упаковка | 20x47x23 см |
| Колір | чорний, сріблястий |