996 ₴
753 ₴

Опис пальника складаний з вітрозахистом Tramp UTRG-041:
Пальник газовий складний з вітрозахистом Tramp UTRG-041 - Компактний газовий пальник Tramp UTRG-041 середньої потужності, розрахований на приготування їжі в посуді малого та середнього об'єму (котли до 4,5 л) на компанію або сім'ю від 1 до 5 осіб.
Особливості:
Завдяки досить великій площі та конструкції опорних ніжок конфорки посуд отримує додаткову стійкість під час приготування.
Завдяки середній потужності ефективно витрачає газ.
Без вбудованого елемента п'єзо-запалювання.
Також є можливість підключення пальника на штоковий балон Tramp UTRG-001 за допомогою перехідників Tramp UTRG-018 і UTRG-011.
Призначення: відпочинок на природі, аматорський туризм, повсякденне використання.
Пальник призначений для використання з різьбовими балонами Tramp UTRG-002, UTRG-003.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь, алюміній
Вага: 230 гр
Потужність: 2600 Вт
Час роботи на 1 балоні: 110 г – 36 хв
230 г – 76 хв
450 г – 150 хв
Розмір: у розкладеному вигляді: 160 x 76 мм
у складеному вигляді: 98 x 85 мм
Час закипання 1л. води: 3 хв. 30 сек
Упаковка: пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 230 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 2600 Вт |
| Розмір | в розкладеному вигляді: 160 x 76 мм; у складеному вигляді: 98 x 85 мм |
| Тип | газовий пальник |
| Тип товару | Товари для туризму |