918 ₴
694 ₴

Опис пальника складаний Tramp UTRG-042:
Пальник газовий Tramp UTRG-042 - Легкий, компактний та потужний пальник Tramp UTRG-042 для приготування їжі в посуді невеликого об'єму.
Оптимальна для 1-3 осіб.
Особливості:
Спеціальна трьох-пелюсткова вітрозахисна перегородка, вбудована в конфорку, у поєднанні з потужною форсункою дозволяє ефективно використовувати цей пальник навіть на сильному вітрі.
Модель дуже проста в експлуатації.
Без вбудованого елемента п'єзо-запалювання.
Призначення:
Усім кому необхідний одночасно компактний надійний і потужний пальник мінімальної ваги - туризм, альпінізм, вело- та мотопоходи, автостоп та автоподорожі, відпочинок на природі у вихідні, тактичне використання, аварійне рішення для домашнього використання.
Точний контроль розміру полум'я зручною складною ручкою регулювання.
Пальник призначений для використання з різьбовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003.
Також є можливість підключення пальника на штоковий балон Tramp UTRG-001 за допомогою перехідників Tramp UTRG-018 і UTRG-011.
Характеристики:
Матеріал: нержавіюча сталь
Вага: 103 гр.
Потужність: 3000 Вт
Час роботи на 1 балоні
110 р. - 31 хв.
230 р - 65 хв.
450 р - 127 хв.
Розмір: у розкладеному вигляді: 123 x 80 мм
у складеному вигляді: 70 x 96 мм
Час закипання 1л. води: 3 хв. 30сек.
Пакування: пластиковий кейс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 103 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 3000 Вт |
| Розмір | в розкладеному вигляді: 123 x 80 мм; у складеному вигляді: 70 x 96 мм |
| Тип | газовий пальник |
| Тип товару | Товари для туризму |