1 129 ₴
853 ₴

Пальник газовий компактна c п'єзопідпалом Tramp UTRG-044 - Туристична газова пальник Tramp UTRG-044 - поєднання мінімалізму, потужності і комфорту у використанні.
Призначення: модель розрахована на 1-3 чоловік і посуд невеликого обсягу.
Труизм, риболовля, полювання, автоподорожі – стати в нагоді скрізь, де потрібно швидко і без напрягів закип'ятити воду або приготувати просту похідну їжу.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 132 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 3050 Вт |
| Розмір | в розкладеному вигляді: 140 x 86 мм; у складеному вигляді: 61 x 88 мм |
| Тип | газовий пальник |
| Тип товару | Товари для туризму |