1 719 ₴
1 297 ₴

Опис пальника складного (титанового) Tramp UTRG-048:
Пальник Tramp UTRG-048 - один з найбільш легких газових пальників для туризму. При цьому модель має досить велику площу конфорки та високу потужність. Складані тримачі для казанка також виготовлені з титану. Зубці по всій довжині тримачів не дають посуду ковзати в процесі приготування їжі.
Особливості:
- надлегкий та компактний
- без п’єзопідпалу
- регулювання потужності полум’я
- обладнаний ніпелем для запобігання втрати палива при кожному підключенні чи відключенні газового картриджа (балона)
- призначений для використання з різьбовими газовими балонами (epi-gas) Tramp UTRG-002, UTRG-003
- є можливість підключення пальника до цангового (штокового) балону Tramp UTRG-001 за допомогою перехідника Tramp UTRG-011
Характеристики:
Матеріал: титан
Вага: 48 г
Потужність: 2820 Вт
Час роботи на 1 балоні
110 г - 34 хв
230 г - 74 хв
450 г - 145 хв
Розмір в розкладеному стані: 11×7 см
Розмір в складеному стані: 6,4×6,5 см
Час закипання 1 л води: 3 хв 30 с
Комплектація: пальник, пластиковий кейс
Країна виробник: Китай
Країна реєстрації бренду: Україна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 48 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | в розкладеному вигляді:108 x 69 мм: в складеному вигляді: 64 x 67 мм |
| Тип | газовий пальник |
| Гарантія | 1 рік |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Потужність | 2820 Вт |