
Опис лампи для кемпінгу BRS-55:
Лампа для кемпінгу моделі BRS - 55 застосовується разом з газовим балоном для підігріву. Вона міцна, надійна. Паливо, яке тут використовується, - бутан. При горінні витрата газу становить 6 грамів на годину.
Виготовлена з таких матеріалів, як: сплав алюмінію, мідь, скло, нержавіюча сталь. Всі ці матеріали досить міцні, і забезпечують лампі стійкість до пошкоджень. Габарити складають 39*34*103 міліметра. У комплекті-пластикова коробка, кольорова коробка.
Характеристика:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип лампи | Газова |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Висота | 103.0 |
| Ширина | 39 см |
| П'єзопідпал | False |
| Регулятор яскравості | True |
| Колір | Чорний |
| Паливо | Газ |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр | 33 мм |
| Довжина | 34 см |